Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yasal Uyarılar ve Gerekli Bilgiler

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. web sitesindeki görüş, bilgi ve veriler gecikmeli olarak sunulmakta olup, herhangi bir anda gerçek görüş, bilgi ve verilerle farklılık gösterebilmektedir. İnternet sitemizdeki görüş, bilgi ve verilerin doğruluğu ve güvenilirliği Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından azami özen gösterilerek takip ve kontrol edilmekte ve bu görüş, bilgi ve verilerin, teknik imkanlar ve hukuki kısıtlamalar çerçevesinde mümkün olan düzeyde güncellenmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Ancak, tüm bu takip ve kontrol sürecine rağmen internet sitemiz üzerinde, Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin isteği ve/veya bilgisi dışında, yanlış, eksik veya gecikmiş, görüş, bilgi ve verilerin bulunması yüzünden doğabilecek herhangi bir durumda Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hukuki sorumluk taşımamaktadır.

Sitede sunulan görüş, bilgi ve veriler, yatırımcılara, kendi oluşturacakları yatırım kararlarında yardımcı olmayı hedeflemekte olup, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, herhangi bir yatırım aracını alma veya satma yönünde yatırımcıların kararlarını etkilemeyi amaçlamamaktadır. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan görüş, bilgi ve veriler arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

BİST / VİOP VERİLERİ MATRİKS TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR.

www.tacirler.com.tr web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler, bilgi edinme amacı ile kullanılabilir. Web sayfamızda yer alan bilgiler, analiz ve yorumlar Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ye ait olduğundan, Tacirler Menkul Değerler A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması mümkün değildir. Aksi halde, Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanı talep edilebilecektir.

BİST isim ve logosu “Koruma Markası Belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’a ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. BİST kaynaklı pay senedi ve VİOP verileri gün sonu kapanış, haberler, tahvil-repo, verileri gün sonu kapanış verilerdir. BİST verileri Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. VİOP ile ilgili tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’a ait olup, tekrar yayınlanamaz. VİOP verileri gün sonu kapanışıdır. VİOP verileri Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

Yatırımcı Tazmin Merkezine (YTM) Zamanaşımı Nedeni İle Devredilecek Hesaplar Görmek İçin Tıklayın 

Genel Bilgilendirme

Yasal Duyurular