Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Kurumsal Finansman

Yatırım Bize Danışılır

Tacirler Yatırım olarak, kurulduğumuz 1991 yılından itibaren, şirketlere şirketlere sermaye ve borçlanma finansmanı imkanları sunarak şirketlerin orta ve uzun vadeli finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışıyor ve hizmet veriyoruz.

Toplamda 30 yılın üzerinde yatırım bankacılığı tecrübesi olan deneyimli bir ekip ile Halka Arza Hazırlık ve Aracılık, Borçlanma Araçları İhraçları, Şirket Birleşme ve Satın Almaları Danışmanlığı (M&A) ve Değerleme gibi hizmetlerin yanı sıra halka açık şirketlerin sermaye piyasalarına ilişkin sermaye artırımı ve pay alım teklifi işlemleri gibi kurumsal finansman hizmetlerini de verebilecek yetkinliğe sahibiz. 

Hedefimiz, Türkiye’nin özsermaye olarak en büyük ilk 3 bağımsız aracı kurumundan biri olarak, kurumsal finansman hizmetlerimiz ile müşterilerimize, kurumsal hedeflerine ulaşabilmeleri için gereken en iyi ve en doğru profesyonel desteği vererek değer yaratmaktır.

Kurumsal Finansman hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz:

 

Temel Bilgiler

Tacirler Yatırım olarak aşağıda yer alan kurumsal finansman ürünlerinde hizmet veriyoruz.

Pay Halka Arzları

Geniş bireysel ve kurumsal yatırımcı tabanı, yaygın ve hizmet odaklı Yatırım Merkezi ağı ve 1991’den beri edindiği halka arz tecrübesi ile Türkiye’deki önemli pay halka arzlarında yer alan lider aracı kurumlar arasında yer alıyoruz.

Detayları Gör

Borçlanma Araçları İhraçları

Tacirler Yatırım, borçlanma araçları ihraçları ve nitelikli satış hususlarında danışmanlık ve aracılık hizmeti sunan ve bu konuda edindiği tecrübe ile firmaların kurumsal finansman hizmeti tercihlerinde öne çıkan aracı kuruluşların başında gelmektedir. Ayrıca yapılandırılmış menkul kıymetler gibi Türkiye’de henüz çok yeni olan borçlanma ürünlerini de yatırımcılarımıza sunmaktayız.

Detayları Gör

Şirket Birleşme ve Satın Almaları Danışmanlığı (M&A)

Konusunda uzman ekibimiz, araştırma ve hedefleme; şirket devri, birleşmeleri ve satışı; joint venture (ortak girişim); uluslararası birleşme ve devralma süreçlerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Detayları Gör

Sermaye Arttırımı

Tacirler Yatırım olarak, halka açık şirketlerin sermaye piyasasına yönelik tüm faaliyet ve işlemlerinde olduğu gibi sermaye artırımı işlemlerinde de danışmanlık ve aracılık hizmeti vermektedir.

Detayları Gör

Pay Alım Teklifleri

Tacirler Yatırım olarak, çağrı yoluyla hisse senedi toplanmasına aracılık kapsamında, çağrı sürecinin tüm aşamalarında aracılık desteği vermekteyiz.

Detayları Gör

Özel Pazar

Tacirler Yatırım, halka açılmadan finansman, likidite ve yeni yatırımları için ihtiyaçlarını karşılamak isteyen şirketleri, şirket ortaklarını ve yatırımcıları buluşturan BİST Özel Pazar’a üyedir ve bu hususta profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Detayları Gör

Uzmana DanışınBizi Arayın