Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yatırım Fonları İşlemleri

Yatırım Bize Danışılır

Yatırım Fonları, birikimlerinizin profesyonel ve güvenilir yöneticiler tarafından, çeşitli sermaye piyasası araçlarında değerlendirildiği önemli yatırım enstrümanlarından biridir.

Yatırım Fonları yetkili kuruluşlarca, katılma belgesi karşılığında yatırımcılardan toplanan büyük küçük her türlü birikimin, çeşitli sermaye piyasası araçlarına dengeli şekilde dağıtılarak verimlendirilmesini sağlamaktadır. Belirlenmiş olan stratejiye göre profesyonel fon yöneticileri tarafından etkin şekilde yönetilen Yatırım Fonları, riski dağıtır ve maksimum getiriyi hedefler.

Bu hedefle yola çıkarak yatırımcılarımıza Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş.’nin uzman ve profesyonel ekibi tarafından yönetilen Yatırım Fonlarını sunuyoruz. Siz de hem TEFAS fon sistemi ile hem de Tacirler Yatırım’daki hesabınızdan Tacirler Portföy tarafından yönetilen yatırım fonlarına yatırım yapabilirsiniz.

Tacirler Portföy Yatırım Fonları

Tacirler Portföy Yatırım Fonları

Tacirler Portföy Yatırım Fonları ile küçük birikimlerinizi farklı yatırım araçlarında değerlendirme imkanı bulursunuz. Ayrıca, hangi risk profilinde olursanız olun, profesyonel bir ekip tarafından yönetilen ve alternatif yatırım araçlarından oluşan bir portföye yatırım yapmış olursunuz. Bu nedenle, farklı portföy içerikleriyle Tacirler Portföy Yatırım Fonları’ndan biri mutlaka sizin için doğru bir yatırım alternatifi olacaktır.

TEFAS (Türkiye Elektronik Fon Alım Satım Platformu) Üzerinden Satışa Açık Olan Fonlarımız

Serbest Fonlarımız

Serbest Özel Fonlarımız

Girişim Sermayesi Fonlarımız

Tacirler Portföy A.Ş

Türkiye para ve sermaye piyasalarının önde gelen aracı kurumlarından biri olan Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından 2012 yılında kurulan Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş. 2014 Aralık ayında faaliyetlerine başlamıştır. Tacirler Yatırım’ın kurumsal yönetim ilkelerini benimseyen Tacirler Portföy, bağımsız bir portföy yönetim şirketi olarak, yönettiği yatırım fonları ve portföyler ile sektörde farklılık yaratıp, piyasaların yönü ne olursa olsun, yatırımcısını koruyup para kazandırmayı, onların yanında yer almayı, müşteri menfaati, kurum itibarı ve etik değerlere öncelik vermeyi ana ilke olarak benimsemektedir.

Sunulan uzun vadeli portföy yönetimi çözümleriyle yatırımcıları için güvenilir ve vazgeçilmez bir yatırım ortağı olmak misyonuyla hareket eden Tacirler Portföy’de, somut bilgiyle ve takım ruhuyla hareket eden, tecrübeli, konusunda uzman ve performans odaklı profesyoneller ile çalışma fırsatı bulursunuz.

Tacirler Portföy Yatırım Fonları

TEFAS Fon İşlemleri

TEFAS Fon İşlemleri

Tacirler Yatırım’da TakasBank tarafından oluşturulan TEFAS Fon sistemine dahil tüm yatırım fonlarına, fonların performanslarını Fon Bilgilendirme Platformundan değerlendirerek kolayca yatırım yapabilirsiniz. Aynı şekilde TEFAS platformunda işlem görmekte olan Tacirler Portföy yatırım fonlarını, TEFAS sistemine üye olan tüm yatırım kuruluşları aracılığı ile alıp satabilirsiniz.

TEFAS fon işlemlerini hangi saatler arasında yapabilirsiniz?

Aynı gün valörlü fon işlemleri için işgünlerinde 09:30 - 13:30,

Yarım iş günlerinde 09:30 - 10:30;

İleri valörlü fon işlemleri için işgünlerinde 09:30 - 17:30,

İleri valörlü fon işlemlerinde valör atlatma saati 13:30,

Yarım iş günlerinde 09:30 - 10:30

Tacirler Portföy’ün platformda işlem görecek fonlarının alım satımı 09:30-13:30 saatleri arasında yapabilecek olup talimatlarınız için en son iptal saati 13:30’dur.

Türkiye Elektronik Fon Alım Satım Platformu (TEFAS) işlem gören Tacirler Portföy tarafından yönetilen fonlar

İçerikSembol
Tacirler Portföy Para Piyasası FonuTCB
Tacirler Portföy Değişken FonTCD
Tacirler Portföy Hisse Senedi Fonu (His.Sen.Yoğ.F)TKF
Tacirler Portföy Borçlanma Araçları FonuTPF

Tacirler Yatırım müşterileri TEFAS’ta işlem gören tüm fonları, işlem saatleri dahilinde, Online Şubemiz ve Tacirler Mobile uygulamamız üzerinden online olarak ve ayrıca yazılı veya sözlü talepte bulunarak alıp satabilirler.

Uzmana DanışınBize Ulaşın