Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

İnsan Kaynakları

Tacirler Yatırım’da Kariyer

Kariyer hedeflerinizi Türkiye’nin banka kökenli olmayan yatırım kuruluşları arasında en yüksek öz sermayeye sahip kurumlarından biri olan Tacirler Yatırım ile gerçekleştirin!

Şirketimizin kurumsal yapısına uygun insan kaynağının seçilerek; eğitim, oryantasyon ve yetiştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinin sağlanması en önemli ilkemizdir. Tacirler Yatırım’da, tüm çalışanlarımıza yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanmaktadır. Bu çerçevede çalışanlarımız Sermaye Piyasalarında teorik ve pratik olarak önemli deneyimler edinme fırsatına ve kurum içi / dışı eğitimlerle kendilerini geliştirme imkanına sahip olurlar. Tacirler Yatırım, çalışanlarının SPK mevzuatı gereğince Düzey 1, Düzey 2, Düzey 3 ve Türev Araçlar lisanslarına sahip olmalarına öncelik verir. Faaliyet gösterecekleri alan ile ilgili bilgi birikimleri ve deneyimleriyle tüm çalışanlarımız Sermaye Piyasalarında farklılık yaratırlar. Siz de finans piyasalarında önemli ve güçlü bir kariyere sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

✉ insan_kaynaklari@tacirler.com.tr

Tacirler Yatırım’da Kariyer Fırsatları İçin Açık İlanlar:

Kıdemli Yazılım Uzmanı Sistem Yöneticisi Raporlama Uzmanı Bakırköy Şube Yatırım Uzmanı Bodrum İrtibat Bürosu Uzman Yardımcısı Müşteri Temsilcisi İç Denetim Bölümü (Yetiştirilmek Üzere) Uzman Yrd. Şoför