Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Gizlilik ve Çerez Politikası

Bilgilerinizin Gizliliği Güvende

Tacirler Yatırım’ın işlettiği web sitelerini (tacirler.com.tr, fxtcr.com,analizportali.com, tacirlerportfoy.com.tr) kullanarak bu sitelere münhasır “Kullanım ve Gizlilik Politikası'nı" kabul etmiş bulunmaktasınız. Tacirler Yatırım, kendi istek ve kararları doğrultusunda bu sitelerde yer alan program ve metinlerde ve bunlara ilişkin politikalarda her zaman değişiklik, ekleme veya çıkartma yapma hakkını saklı tuttuğunu açıkça beyan eder.

Burada belirtilen tüm hüküm ve şartları kabul etmeniz halinde, web sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz sonrasında, yukarıda belirtilen olası değişiklikleri de kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bu nedenlerle “Kullanım ve Gizlilik Politikası” metnimizi ve sitelerimizde olası değişiklikleri, ekleme veya çıkartmaları düzenli olarak kontrol etmenizi önermekteyiz.

Kullanım ve Gizlilik Politikası

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (bundan sonra "Tacirler Yatırım" olarak ifade edilecektir.), sahip olduğu teknolojik imkânlar kapsamında müşteri memnuniyeti ve güvenliğini temin odaklı ve etik hizmet felsefesini gözeterek yatırımcıların yatırım işlemlerini gerçekleştirebilmesi ve bu amaçla bilgi edinmelerini sağlamak üzere Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumsal web sitesi www.tacirler.com.tr ile işlettiği diğer web siteleri olan www.fxtcr.com, www.analizportali.com ve bundan sonra işleteceği başkaca web siteleri üzerinden (bundan sonra "Web Siteleri" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğu hizmetlerin bir parçası olarak yatırımcılarının bilgilerinin gizliliğini korumak için aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Okumak için Tıklayınız!