Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yönetim Kurulu
Başkanından Mesaj

Sayın Yatırımcılarımız,

Güçlü sermaye yapısı, etkin risk yönetimi ve etik kurumsal yönetim ilkeleri çerçevesinde sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışıyla 1991 yılından beri Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Tacirler Yatırım, 2023 yılında da sağlıklı büyümesini sürdürmüştür.

Son dönemde organizasyonunu ve teknik alt yapısını ve Web sitesini yenileyen, Tacirler Mobile uygulamasını, yeni finansal hizmet ve ürün türlerini portföyüne ekleyen Tacirler Yatırım, yeni yatırımcılar kazanarak, yatırımcı ilişkilerini daha da geliştirmeyi hedeflemiş, bu çerçevede uzun süreli ve yatırımcı odaklı hizmet anlayışını önümüzdeki yıllarda da sürdürmek üzere çalışmalarına devam etmiştir.

Çalışmalarımızın temelinde her zaman yüksek ve sürdürülebilir bir değer yaratma hedefimiz bulunmaktadır. Kurumumuzun temel stratejisi, her zaman, Türk ekonomisine ve toplumumuza değer katmak; Türkiye ve Dünyadaki kısa vadeli gelişmelerin etkisinde kalmadan, uzun vadeli hedefleri doğrultusunda hareket etmek olmuştur. Bizi 33 yıl sonra bulunduğumuz bu noktaya getiren, işte bu anlayış olmuş ve Tacirler Yatırım banka kökenli olmayan, en büyük öz sermayeye sahip yatırım kuruluşları arasında ön sıralarda yer almayı sürdürmüştür.

Sağlam temelleri ile tüm yatırımcılarımıza değer yaratmayı en ön planda tutan Tacirler Yatırım, önümüzdeki yıllarda da, her zaman olduğu gibi, Türkiye ekonomisinin büyümesine destek olacak ve yatırımcılarımızın “GÜVEN” dendiğinde ilk akla gelen kurumların başında olmaya devam edecektir. Bu yolda en büyük güvencemiz ise, sektörün en iyilerinden oluşan, tecrübeli ve konularında uzman kadromuzdur. Tacirler Yatırım çalışanlarının uzmanlığı, enerjisi ve etik değerlere sarsılmaz bağlılıkları, her zaman olduğu gibi bugün de en değerli varlığımızı ve en büyük yaratıcı gücümüzü oluşturmaktadır.

1991’den beri bu gücümüzle, her tipte portföy büyüklüğüne ve risk anlayışına sahip yatırımcılarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara en uygun çözümleri üretiyoruz.

Bundan sonra da çağdaş yatırım ürün ve hizmetlerini, geleneksel Tacirler Yatırım kalitesi ve hizmet anlayışı ile sunmaya devam edeceğiz. Amacımız müşterilerimiz, ülkemiz, iş ortaklarımız, sermayedarlarımız ve çalışanlarımız için hak ettikleri artı değeri ve gelişmeyi yaratmaya devam etmektir.

Tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve bize güvenen yatırımcılarımıza, Yönetim Kurulumuz adına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Alaettin Tacir
Tacirler Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı