Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

08.02.2016

Çuhadaroğlu Metal Sanayi Ve Pazarlama A.Ş.

Fiyat Tespit Değerlendirme Raporu

Bu değerlendirme raporu Sermaye Piyasası Kurulu’nun 22/06/2013 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Seri: VII 128.1 numaralı Pay Tebliği’nin 29. maddesinin 2 fıkrası kapsamında Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından hazırlanmıştır. Çuhadaroğlu Metal Sanayi Ve Pazarlama A.Ş.’nin halka arzına ilişkin olarak, yatırımcıların halka arza katılması ya da katılmaması yönünde bir öneri ya da teklif değildir. Bu rapor yalnızca aracı kurumun fiyat tespit raporu hakkındaki görüşü olup yatırımcılar, halka arza ilişkin sirküleri ve izahnameyi inceleyerek kararlarını vermelidirler.

Çuhadaroğlu Metal Hakkında

Çuhadaroğlu Metal, İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu nezdinde 157656 sicil numarası ve “Çuhadaroğlu Pazarlama Anonim Şirketi” unvanı ile 20.09.1978 tarihinde kurulmuştur. Çuhadaroğlu Metal’in temelleri 1954 yılında, Yüksek Mimar Ahmet Çuhadaroğlu tarafından Kâğıthane’de kurulan doğrama atölyesi ile atılmıştır.

Çuhadaroğlu Metal, Yakuplu Mahallesi, Hürriyet Bulvarı No:6-8 Beylikdüzü - İstanbul ve Yakuplu Merkez Mahallesi, Hürriyet Meydan Caddesi No: 147 Beylikdüzü - İstanbul'da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Detaylı PDF   -   454 KB