YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Özel Pazar

Tacirler Yatırım, halka açılmadan finansman, likidite ve yeni yatırımları için ihtiyaçlarını karşılamak isteyen şirketleri, şirket ortaklarını ve yatırımcıları buluşturan BIST Özel Pazar’a üyedir ve bu hususta profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yeni kurduğunuz şirkete kaynak arayan bir girişimci, finansman arayan bir anonim şirket, likidite arayan bir şirket ortağı ya da nitelikli bir yatırımcı iseniz bu pazara Tacirler Yatırım’ın danışmanlığı ile hemen üye olabilirsiniz.

Yeni ve yükselen girişimlere halka açılmadan, Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerinden muaf bir şekilde finansman ve likidite imkânı sağlayan bu Pazar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.