Tacirler Portföy Yönetimi, yönettiği varlık büyüklüğünde 31.05.2022 itibariyle 8.370.085.169 TL büyüklüğe ulaştı. Tacirler Portföy Yönetimi, Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Tam bağımsız bir portföy yönetim şirketi olarak, kurum itibarını ve müşteri menfaatini ön plana koyup, yönettiği yatırım fonları ve portföyler ile sektörde farklılık yaratıp, sadece iyi günlerde değil, piyasaların kötü gittiği dönemlerde de yatırımcısını koruyup para kazandırmayı, onların yanında yer almayı ana ilke olarak benimsemiştir. Tam bağımsız ve aktif Yönetimi benimseyen butik bir portföy yönetim şirketi olarak, farklı risk algılarına sahip müşterilerine çeşitli özel portföy modelleri ve yatırım fonları ile ile hizmet vererek, müşterileri için olabilecek en avantajlı fırsatları yakalayıp, onların getirilerini kontrollü risk alarak maksimize etmeyi hedeflemektedir. Somut bilgi ve takım ruhuyla hareket eden, ortalama 20 yıl tecrübeli, kaliteli ve performans odaklı profesyoneller ile çalışıp, sunduğumuz hizmetler ile müşterilerinin güvenlerini kazanarak, uzun vadeli çözümlerinde vazgeçemeyecekleri iş ortakları olmayı amaçlamaktadır. Tacirler Portföy Yönetiminin kurucusu olduğu fonların 1 yıllık vadeli getirileri ve daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.