YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Likidite Sağlayıcılığı

Tacirler Yatırım likidite sağlayıcılığı faaliyetiyle ilgili olarak, 25/12/2014 tarihinde BIST tarafından onaylanan ilk başvuruyu yapan aracı kuruluştur. 02.01.2015 tarihinde ise Lider Faktoring (LIDFA) paylarında likidite sağlayıcılık faaliyetine başladığını açıklamıştır. Likidite sağlayıcılığı ile Tacirler Yatırım olarak amacımız; işlem gören şirketin paylarının günlük işlem hacmine ve derinliğine olumlu katkıda bulunarak yatırımcılar için daha likit bir ortam hazırlamaktır.

Likidite sağlayıcılığı; kapsam dahilindeki payların likiditesini, dolayısıyla payların işlem görme kabiliyetini artırmaya yönelik isteğe bağlı bir faaliyet olup, fiyat istikrarını sağlamaya yönelik bir faaliyet değildir.

Likidite sağlayıcılık faaliyetimiz Yıldız Pazar, Ana Pazar ve Kurumsal Ürünler Pazarı’nda yer alan, BIST 30 Endeksi kapsamı dışında kalan, piyasa yapıcılı sürekli işlem ve tek fiyat işlem yöntemi ile işlem gören payların haricinde tüm paylarda uygulanabilmektedir.

Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46