YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Döviz İşlemleri

Tacirler Yatırım, yabancı para cinsinde yatırımlarınız için gerekli tüm döviz alım satım taleplerinizi hızla ve piyasa koşulları doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

USD / EURO /GBP cinsinden 10.000 TL tutarına kadar döviz alım satım talepleriniz, Tacirler Yatırım'ın döviz alım-satım işlemleri için çalıştığı bankanın internet bankacılığı kuru ile, paranız herhangi bir yatırım fonuna bağlı ise saat 13:00'e, değilse 16:30'a kadar gerçekleştirilmektedir.

USD / EURO /GBP cinsinden 10.000 TL'nın üzerindeki döviz alım satım talepleriniz ise Hazine Bölümümüz tarafından bankalararası döviz piyasaları baz alınarak, kurumumuzun çalıştığı bankalardan alınan kurlar ile gerçekleştirilmektedir.

Kur hareketliliği sebebiyle, gecikmeleri engellemek amacıyla döviz talebiniz telefon ile kabul edildikten sonra, talebinizin yazılı ve imzalı olarak da gönderilmesini beklemekteyiz.Forex (Kaldıraçlı alım satım işlemleri) kapsamındaki döviz alım satım işlemleriniz için yazılı veya sözlü bir talimat beklenmemektedir.

Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46