YATIRIM BİZE DANIŞILIR


YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

Sayın Yatırımcılarımız,

Güçlü sermaye yapısı, etkin risk yönetimi ve etik kurumsal yönetim ilkeleri çerçevesinde sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışıyla 1991 yılından beri Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Tacirler Yatırım, 2015 yılında da sağlıklı büyümesini sürdürmüştür.

2015 yılında tüm organizasyonunu ve teknik alt yapısını yenileyen, yeni finansal hizmet ve ürün türlerini hizmet portföyüne ekleyen Tacirler Yatırım, yeni yatırımcılar kazanarak, yatırımcı ilişkilerini daha da geliştirmeyi hedeflemiş, bu çerçevede uzun süreli ve yatırımcı odaklı hizmet anlayışını önümüzdeki yıllarda da sürdürmek üzere çalışmalarına devam etmiştir.

Çalışmalarımızın temelinde her zaman yüksek ve sürdürülebilir bir değer yaratma hedefimiz bulunmaktadır. Kurumumuzun temel stratejisi, her zaman, Türk ekonomisine ve toplumumuza değer katmak; Türkiye ve Dünyadaki kısa vadeli gelişmelerin etkisinde kalmadan, uzun vadeli hedefleri doğrultusunda hareket etmek olmuştur. Bizi çeyrek yüzyıl sonra bulunduğumuz bu noktaya getiren, işte bu anlayış olmuş ve Tacirler Yatırım banka kökenli olmayan en büyük öz sermayeye sahip yatırım kuruluşu haline gelmiştir.

Sağlam temelleri ile tüm yatırımcılarımıza değer yaratmayı en ön planda tutan Tacirler Yatırım, önümüzdeki yıllarda da, her zaman olduğu gibi, Türkiye ekonomisinin büyümesine destek olacak ve yatırımcılarımızın “GÜVEN” dendiğinde ilk akla gelen kurumların başında olmaya devam edecektir. Bu yolda en büyük güvencemiz ise, sektörün en iyilerinden oluşan, tecrübeli ve konularında uzman kadromuzdur. Tacirler Yatırım çalışanlarının uzmanlığı, enerjisi ve etik değerlere sarsılmaz bağlılıkları, her zaman olduğu gibi bugün de en değerli varlığımızı ve en büyük yaratıcı gücümüzü oluşturmaktadır.

1991’den beri bu gücümüzle, her tipte portföy büyüklüğüne ve risk anlayışına sahip yatırımcılarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara en uygun çözümleri üretiyoruz.

Bundan sonra da çağdaş yatırım ürün ve hizmetlerini, geleneksel Tacirler Yatırım kalitesi ve hizmet anlayışı ile sunmaya devam edeceğiz. Amacımız müşterilerimiz, ülkemiz, iş ortaklarımız, sermayedarlarımız ve çalışanlarımız için hak ettikleri artı değeri ve gelişmeyi yaratmaya devam etmektir.

Tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve bize güvenen yatırımcılarımıza, Yönetim Kurulumuz adına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Alaettin Tacir
Tacirler Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı


“ 1991 yılından bu güne yatırım bizimle konuşulur.
Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.